Історія компанії ТОВ “ІРП ДАТА СЕРВІС”

Програмним забезпеченням економічного напрямку фірма розпочала займатись із 1990 року. Спочатку це були DOS-програми по розрахунку зарплати, бухгалтерського обліку і складського обліку.

Із поширенням сучасних автоматизованих систем, на фірму було придбано програму, що стала консолідуючою між різними торговими точками великої мережі.

 • 1999

  початок діяльності

  По завершенню успішної автоматизації бухгалтерії та власних бізнес-процесів, були отримані необхідні сертифікати і ТОВ "РЕНОМЕ-СМАРТ" стало надавати послуги та реалізовувати програмні продукти, призначені для ведення обліку на малих, середніх та великих підприємствах. Це було в 1999 році.

 • 2006

  продаж та впровадження

  Визначною подією в діяльності групи компаній "РЕНОМЕ" у напрямку автоматизації бізнесу стало отримання всіх необхідних сертифікатів для можливості продажу та впровадження єдиної поки в Україні ERP-системи "Управління виробничим підприємством".
  І знову ж, по добрій традиції, перше успішне впровадження здійснено на групі компаній "РЕНОМЕ" в 2010 році.
  Ми перші в Україні впровадили підсистему бюджетування.

 • 2010

  EPR-системи

  Основною складовою успіху є те, що ми зсередини знаємо всі проблеми і винятки, з якими стикаються в обліку економічні служби бухгалтерського обліку та виробничі підрозділи підприємств.
  Успішно впроваджуючи EPR-системи, ми відчуваємо необхідність в підвищенні рівня кадрового персоналу підприємств.
  Саме з такою метою нами був започаткований напрям сертифікованого навчання працівників на курсах з видачею свідоцтв.
  Такі курси, як правило, ми проводимо в процесі проектів впровадження EPR-систем.

 • 2012

  кращий партнер ABBYY

  Визначними досягненнями ми вважаємо отримання нами статусу "Кращий регіональний партнер" в Рівненській області ABBYY Україна в 2012, 2014 і 2015 роках.

 • 2016

  розширення бізнесу

  В зв'язку із підвищенням попиту на послуги автоматизації бізнесу, групи компаній "РЕНОМЕ" прийнято стратегічне рішення про розширення бізнесу.
  Компанії на роботу потрібні інженери-програмісти, як з досвідом роботи, так і без. Постійне навчання, сертифікація персоналу є гарантією майбутніх успішних проектів.

 • 2017

  кращий партнер CONTO

  Підбиваючи підсумки 2017 року наша компанія вже вкотре отримала диплом "Кращий регіональний партнер CONTO-2017".

 • 2019

  Компанія року 2019

  офіційне підтвердження першості підприємства у своїй галузі. Номінація підтверджує, що наше підприємство є надійним партнером, престижним роботодавцем та пропонує якісні послуги. Відзнака присвоюється на основі реєстру надійності та інвестиційної привабливості.

СТАТУСИ

Вам потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами в зручний для вас спосіб і ви обов’язково отримаєте відповідь на своє запитання.

Працюю у програмі трохи більше пів року. Певна річ, за такий короткий термін важко осягнути усі її можливості — знайомство продовжується. Однак за 32 годин навчання дозволяють систематизувати відоме і дізнатись про нові інструменти.

Ольга Козаченко
бухгалтер, РЕНОМЕ-КОМФОРТ

Бажаєте стати професіоналом і підвищити свою кваліфікацію?