Випуск редакції 2.1 програми “Керівник”

Сповіщаємо користувачів про випуск редакції 2.1 програми “Керівник”, призначеної для автоматизації управління та обліку на підприємствах сфери послуг, в торгових, будівельних і виробничих компаніях. Версії програми “Базова” і “Стандарт” призначені для підприємств малого та середнього бізнесу, а версія “ПРОФ” орієнтована на більш великі підприємства, в організаційній структурі яких виділяються відокремлені підрозділи. На таких підприємствах версія “ПРОФ” дозволить визначити фінансові показники діяльності – доходи, витрати і прибуток, не тільки за напрямками діяльності (видами бізнесу), але і за підрозділами.

З 08.12.2020 р. новою редакцією 2.1 конфігурації “Керівник” комплектуються наступні програмні продукти:

НайменуванняРекомендована роздрібна
ціна, грн. без ПДВ
Керівник. Базова версія3 720
Керівник. Стандарт10 200
Керівник. ПРОФ18 000

НОВІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ РЕДАКЦІЇ 2.1

У новій редакції програми в інтерфейс і функціональність програми внесено значну кількість змін, додані нові звіти. У версії “ПРОФ” з’явилася можливість обліку в розрізі відокремлених підрозділів. Внесені зміни дозволили якісно поліпшити програмний продукт і розширити можливості його застосування.

Облік за підрозділами (у версії “ПРОФ”)

Додана можливість організувати окремий облік за підрозділами так, щоб працівники одного підрозділу не могли втрутитися в діяльність інших підрозділів. Ця можливість буде найбільш корисна для підприємств, що мають відокремлені підрозділи з окремими штатами співробітників, що працюють з різними групами контрагентів.

Облік загальних витрат підприємства

Для підприємств, які ведуть проектну діяльність, спрощена настройка розподілу загальних витрат. Раніше при появі нових проектів їх доводилося вручну включати в настройки розподілу. У новій редакції додана можливість вибирати для розподілу групи проектів – при цьому програма почне автоматично розподіляти загальні витрати на нові проекти, які будуть з’являтися в обраних групах.

Аналіз фінансових показників

Розширилися можливості аналізу фінансових показників. Інтерфейс фінансових звітів був перероблений, додана можливість деталізованого порівняння доходів і витрат за видами бізнесу і підрозділами.

Контроль рентабельності продажів

Додані спеціалізовані звіти, за допомогою яких менеджери зможуть оперативно контролювати виручку, а також рентабельність продажів тих чи інших товарів і послуг.

Планування

Облік фактичних грошових операцій та інструменти оперативного планування руху грошових коштів в новій редакції об’єднані в загальний функціональний блок.
Бюджети і план-фактний аналіз об’єднані з підсумковими фінансовими звітами.

ПОРЯДОК ПЕРЕХОДУ НА РЕДАКЦІЮ 2.1 КОНФІГУРАЦІЇ “КЕРІВНИК”

Зареєстровані користувачі програмних продуктів, що містять конфігурацію “Керівник” та мають діючий договір ІТС на даний програмний продукт, а також користувачі базових версій, можуть отримати нову редакцію в передбаченому для них порядку оновлення релізу конфігурації.

Дистрибутив редакції 2.1 доступний в сервісі “Оновлення програм” на Порталі ІТС.

Для роботи з конфігурацією необхідно використовувати платформу не нижче версії 8.3.13.1926. Версія 8.3.13.1926 опублікована в сервісі “Оновлення програм” на Порталі ІТС.

Перехід на редакцію 2.1 виконується перенесенням даних з редакції 2.0.

ПОРЯДОК ПРОДАЖУ ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ

Програмний продукт постачається в електронному вигляді. У комплект поставки входять всі необхідні дистрибутиви, документація, набір пін-кодів, реєстраційна анкета і користувацька угода. Можна придбати основну поставку програмного продукту разом з клієнтськими і серверними ліцензіями.

Дистрибутиви програмних продуктів доступні після придбання в особистому кабінеті користувача на Порталі ІТС.

АПГРЕЙДИ

Апгрейди основних поставок

Порядок виконання апгрейдів не змінився.

Заміна типу захисту

Заміна типу захисту для продуктів “Керівник” не передбачена.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сервісне обслуговування програмних продуктів, що містять конфігурацію “Керівник”, і підтримка користувачів в частині роботи з платформою здійснюється за договором Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС).