Початок продажу рішень “BAS Будівництво. Бухгалтерія”

Повідомляємо, що з 8 липня у продаж надійде нове галузеве прикладне рішення “BAS Будівництво. Бухгалтерія“, яке призначене для ведення бухгалтерського і податкового обліку на підприємствах будівельної галузі і дозволяє автоматизувати повний інвестиційний цикл діяльності підприємств інвестора, замовника або підрядника.

«BAS Будівництво. Бухгалтерія» забезпечує вирішення всіх завдань, що стоять перед бухгалтерською службою підприємства, якщо бухгалтерська служба повністю відповідає за облік на підприємстві, включаючи, наприклад, виписку первинних документів, облік продажів тощо. Це прикладне рішення також можна використовувати виключно для ведення бухгалтерського та податкового обліку, а завдання автоматизації інших служб, наприклад, відділу продажів, вирішувати спеціалізованими конфігураціями або іншими системами.

З 08.07.2020 р. в продажу продукти:

Найменування
Рекомендована роздрібна
ціна, грн. без ПДВ
Business Automation Software for Construction. Accounting
8 400
Business Automation Software for Construction. Accounting. Kit for 5 users 18 300
Business Automation Software for Construction. Accounting. Client License for 1 user 2 400
Business Automation Software for Construction. Accounting. Client License for 5 users 10 800

Програма включає специфічні галузеві механізми і всю функціональність рішення “BAS Бухгалтерія”. Детальніше опис функціональних можливостей програми “BAS Будівництво. Бухгалтерія” наводиться тут.