Оновлення програмного забезпечення

 Оновлення до типових конфігураціїй “Управління торговим підприємством для України” (1.2.53), “Управління виробничим підприємством для України” (1.3.63), «Зарплата та управління персоналом», редакція 2.1 (2.1.55) та Бухгалтерія для України (2.0.17).
У складі оновлень:
  • мова інтерфейсу користувача відповідно до Закону України 2704-VIII від 25.04.2019  “Про забезпечення функціонування української мови як державної” додана можливість використовувати український інтерфейс користувача;
  • реалізована можливість використання номерів банківських рахунків в форматі IBAN відповідно до постанови НБУ № 162 від 28.12.2018р. та № 41 від 22.02.2019р.Після отримання з банку та від контрагентів інформації про номери рахунків у форматі IBAN потрібно у довідниках банківських рахунків організації та контрагентів у полі “Номер рахунку” ввести отриманий IBAN (міжнародний номер) замість поточного. Попередній номер автоматично буде перенесений у поле “”Номер рахунку (застар.)””. Протягом перехідного періоду в платіжних документах вказується:- номер рахунку в форматі IBAN та код банку “”0″”; – номер рахунку в старому форматі та код банку, якщо IBAN невідомий. В рахунках, накладних, актах реквізити організації будуть містити обидва номери за їх наявності. В документах до перехідного періоду буде виводитись номер рахунку в старому форматі.”
  • актуалізована друкована форма “1 – ТН” з врахуванням змін , внесених наказом Мінінфраструктури України № 413 від 03.06.2019г.
  • Декларація про прибуток “Додано опціонально можливість не включати до складу різниць бухгалтерську амортизацію МНМА та бібліотечних фондів.
    При включеному прапорі «Не враховувати бухгалтерську амортизацію МНМА та бібліотечних активів в додатку РІ”” на закладці “”Параметри заповнення”” Декларації, до складу показника РІ 1.1.1 не включаються суми бухгалтерської амортизації необоротних активів 10й і 11й податкових груп.”
    ВАЖЛИВО! ПКУ не передбачає виключення бухгалтерської амортизацію МНМА та бібліотечних фондів зі складу різниць. Включати прапор рекомендується підприємствам, які мають відповідну ІНК.

Обов’язковою умовою одержання нової версії програмного забезпечення є діючий договір ІТС підписки (доступ до онлайн-сервісів та оновлень).
Дане оновлення функціонує на платформі не нижче версії 8.3.14. Для встановлення платформи можуть знадобитись документи, що підтверджують ліцензійність програмного продукту, а саме: інформація про реєстраційний номер та активний пін-код, дані, що були внесені при реєстрації програмного продукту (дані файлу LicData.txt) .