Вийшло оновлення для формування заявки-розрахунку до ФСС

05.10.2018 року вийшло оновлення до типової конфігурації «Управління виробничим підприємством для України» редакції 1.3,  “Управління торговим підприємством” редакції 1.2 та “Зарплата і управління персоналом для України”

В оновленні зміни згідно постанови ФСС від 19.07.2018 р. №12, якою затверджено новий Порядок фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.
Згідно постанови реалізована нова друкована форма документу “Заява-розрахунок до ФСС” та додатки до нього. Нова форма використовується в документах з 01.10.2018 року. Дл якоректного формування друкованих форм в документі “Нарахування по лікарняному листу” додано розрахунок загального страхового стажу за останні 12 місяців в місяцях. Реалізований новий документ “Підтвердження виплат ФСС” для формування друкованої форми повідомлення про виплати за рахунок ФСС застрахованим особам. Документ може бути заповнений вручну або по даним заяви-розрахунку до ФСС.

Також в оновленні Класифікатор посад, Класифікатор професій та посад оновлено до останньої версії.