Семінар з онлайн-трансляцією на тему “Побудова системи оплати праці, соціальне страхування та нове в звітності ЄСВ”

“Побудова системи оплати праці, соціальне страхування та нове в звітності ЄСВ”

Губіна Ірина, експерт з податкового планування, автор численних публікацій з оподаткування і бухгалтерського обліку, надасть інформацію про взаємовідносини з працівниками, а саме, розповість про безпечне оформлення, загальні принципи оподаткування та побудову системи праці.

Боршовська Валентина, заступник директора департаменту персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України, надасть роз’яснення щодо соціального страхування та нової звітність по ЄСВ, розповість про страховий стаж.

Тимченко Тетяна, редактор рубрик ІТС з методичної підтримки програм для автоматизації бізнесу, розповість про нюанси обліку податків і  внесків із  заробітної  плати  на  прикладі  роботи  у  редакції 2.0  Бухгалтерії для України.

Учасники семінару зможуть також ознайомитися з можливостями та новими сервісами ІТС, отримати професійні консультації щодо роботи програм автоматизації бізнесу, їх підтримки та супроводу.

Семінар проходить за підтримки Всеукраїнської Спілки Автоматизаторів Бізнесу.

Інформаційна підтримка: ГО “Всеукраїнський бухгалтерський клуб”.


В програмі “Лекторію”:

 • Взаємовідносини з працівниками: безпечне оформлення, побудова системи оплати праці, загальні принципи оподаткування:
  • Підприємство та працівник. Як налагодити взаємовигідну співпрацю
  • Оплата праці: від штатного розпису до зарплати. Як налагодити систему на “п’ятірку”
  • Принципи оподаткування заробітної плати та інших виплат працівникам
 • Облік податків та внесків із заробітної плати в програмах для автоматизації бізнесу;
 • Соціальне страхування, страховий стаж, нова звітність по ЄСВ:
  • Соціальне страхування
  • Страховий стаж за даними Реєстру застрахованих осіб
  • Зміни до порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Перегляд відеоматеріалів буде доступний користувачам, які мають договір ІТС ПРОФ і доступ до інформаційної системи ІТС

 

Місто Дата Місце проведення
КИЇВ 14 серпня ПАТ “Київпроект”, вул. Б. Хмельницького, 16-22

Для користувачів ІТС, які не зможуть прийняти участь в семінарі, особливо це стосується користувачів з інших міст, буде організовано онлайн-трансляцію заходу.

 


Вартість ОЧНОЇ участі:

 • Безкоштовно для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на дату проведення семінару договір ІТС ПРОФ (як платний, так і пільговий). Безкоштовна участь розповсюджується на двох людей від організації;
 • 300 грн. з ПДВ для звичайних учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО, та за третю і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ.

Вартість перегляду ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЇ:

 • Безкоштовно для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на дату проведення семінару договір ІТС ПРОФ (як платний, так і пільговий). Безкоштовна участь розповсюджується на одну людину від організації;
 • 150 грн. з ПДВ для звичайних учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО, та за другу і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ.

Для перегляду онлайн-трансляції семінару попередня реєстрація обов’язкова.