ВАЖЛИВО! Оперативні заходи щодо забезпечення безпеки комп’ютерів користувачів

Звертаємо увагу членів САБ і користувачів програмних продуктів “1С:Підприємство” на необхідність оперативно оновити до версії 7.60 або новішої вище драйвер апаратного захисту SafeNet, що входить у типову поставку платформи “1С:Підприємство”. Оновити драйвер необхідно на комп’ютерах і серверах для підвищення безпеки і усунення потенційних ризиків.

Перераховані нижче перевірки та оновлення потрібно виконати на всіх комп’ютерах, на яких здійснювалося встановлення платформи “1С:Підприємство” версій 8.2 і 8.3, включаючи комп’ютери користувачів і всі сервери “1С:Підприємства”:

Перевірити на комп’ютері наявність включеного веб-інтерфейсу драйвера  апаратного захисту. Для цього потрібно відкрити на комп’ютері або сервері   веб-сторінку за адресою http://localhost:1947/. Якщо сторінка відкрилася,   то це означає, що веб-інтерфейс увімкнений.

Якщо веб-інтерфейс включений, то:

Якщо використовується програмний захист продуктів “1С:Підприємство”, потрібно відключити веб-інтерфейс драйвера захисту або видалити драйвер з комп’ютера. Для відключення веб-інтерфейсу драйвера захисту в операційній системі Windows необхідно відключити сервіс “Sentinel LDK License Manager”, виконавши під адміністративними повноваженнями команду: sc config hasplms start= disabled && sc stop hasplms;

Якщо використовується апаратний захист продуктів “1С:Підприємство”, потрібно оновити драйвер захисту до версії 7.60 або новішої.

Для цього завантажте необхідні версії драйверів за адресою https://releases.1c.eu/project/AddCompDriverHASP.

Документація зі встановлення та використання драйвера захисту знаходиться у посібнику адміністратора для платформи “1С:Підприємство”, глава 9. “Захист від несанкціонованого використання: особливості та настройки” доступному на сайті ІТС для версії 8.3 за адресою: http://its.1c.ua/db/v8310doc#bookmark:adm:TI000000282

і для версії 8.2 за адресою: http://its.1c.ua/db/v8doc#content:21:1:issogl2_9.1.5.установкаhasplicensemanager.