Центр сертифікованого навчання

Центри Сертифікованого Навчання (ЦСН) забезпечують доступне і якісне навчання по продуктам лінійки “1С:Підприємство 8”. За роки існування ЦСН навчено десятки тисяч людей в різних регіонах України. Проект ЦСН має особливе значення для фахівців, що проживають в регіонах, оскільки дає можливість пройти навчальний курс, розроблений вендором, у сертифікованих викладачів без поїздки до Києва.

Для проекту ЦСН підготовлені сертифіковані навчальні курси, необхідні для вивчення платформи “Підприємство 8” або прикладних рішень як “з нуля”, так і для вивчення окремих тем, що викликають найбільшу складність. Всі курси розроблені викладачами-методистами Навчальних центрів, що мають великий досвід впровадження програмних продуктів на базі “1С:Підприємство”, і авторизовані безпосередньо спеціалістами відділу розробки програмних продуктів. ЦСН отримує повний і готовий комплект матеріалів для проведення навчання, повністю відповідний до тієї методології, яка була закладена при проектуванні платформи “1С:Підприємство 8” та прикладних рішень, при цьому сертифіковані курси підтримуються і оновлюються по мірі виходу нових редакцій програмних продуктів.

Викладачі, які читають курси в регіональних ЦСН, проходять навчання з кожного курсу і складають іспит на право викладання. Кожен викладач ЦСН має іменний сертифікат, виданий вендором, що засвідчує високий рівень кваліфікації.

Курси ЦСН призначені для наступних категорій слухачів: бухгалтери, менеджери, керівники.

Наш ЦСН проводить навчальні курси за своїм розкладом за єдиними сертифікованими методиками і матеріалами. По закінченні навчання кожен слухач отримує офіційне свідоцтво про проходження навчального курсу.

Ми будемо раді бачити Вас в числі слухачів наших курсів.