СТАТУСИ КОМПАНІЇ «РЕНОМЕ-СМАРТ»

Центр ЦСНЦентр сертифікованого навчання — забезпечує доступне та якісне навчання по продуктах системи програм «1С:Підприємство». Кожен викладач Центру пройшов спеціалізовану підготовку, склав іспит, має сертифікат та постійно проходить підвищення кваліфікації на тренінгах. Центри сертифікованого навчання щорічно навчають сотні спеціалістів та користувачів програм «1С:Підприємство».

Logo_SAB_cur

Компанія “РЕНОМЕ-СМАРТ” входить у Громадську організацію “Спілка Автоматизаторів Бізнесу” (САБ), що об’єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти і сервіси “BAS,” 1С:Підприємство” та ін. Члени САБ беруть активну участь у розвитку програм автоматизації бізнесу, поліпшення якості послуг і сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС), у підвищенні компетенцій фахівців і користувачів. САБ стежить за якістю наданих учасниками послуг, для цього вироблена єдина система стандартів якості роботи і просування послуг у сфері автоматизації.

 

Центр ЕРП“Кандидат в” Центр ERP “- партнер, який має статус” Кандидат в Центр компетенції по ERP-рішенням”. Даний статус означає наявність у партнера базових компетенцій по ERP-рішень (фахівці по платформі 1С:Підприємство 8, професіонали по ERP-рішень і досвід впровадження програмних продуктів на платформі 1С:Підприємство 8) і зобов’язань щодо розвитку компетенцій до статусу “Центр ERP”. Партнер зі статусом “Кандидат в Центр ERP” має право на разові або регулярні продажу клієнтам ERP-рішень на платформі 1С:Підприємство з урахуванням наявності досвіду успішного впровадження раніше придбаних комплектів.