Хмаринка

Сервіс для роботи з популярними програмами BAS через інтернет.

Опис

Сервіс надає користувачам можливість працювати з популярними програмами BAS через інтернет, в так званому “хмарковому режимі”. Сервіс, що пропонується, орієнтований на ті підприємства, яким достатньо типової функціональності та параметричних налаштувань прикладних рішень в користувацькому режимі, без внесення змін до алгоритмів роботи.

Можливості

“Хмаркові” технології дозволяють:

 • керівникам, підприємцям, менеджерам та працівникам облікових служб – працювати з програмами BAS через інтернет з будь-якої точки світу, у будь-який час;
 • організувати одночасну роботу в інформаційній базі різних віддалених підрозділів/офісів компанії;
 • спростити роботу бухгалтерів та аутсорсерів, які обслуговують кілька організацій (наприклад, працюючих вдома);
 • за потреби легко надати доступ до своєї інформаційної бази зовнішньому аудитору чи консультанту.

Переваги

Сервіс “Хмаринка” включає в себе:

 • Можливість роботи з прикладними рішеннями BAS (далі “інтернет-програми”) для автоматизації управління та обліку організації.
 • Автоматичне оновлення інтернет-програм у міру виходу нових версій.
 • Доступ до інформаційної системи ІТС на сайті https://its.bas-soft.eu/.
 • Можливість звернення на Лінію клієнтської підтримки за консультаціями з технічних та методичних питань.
 • Можливість самостійного збереження даних на комп’ютері.

Сервіси, що додатково надаються членами САБ за погодженням з користувачем:

 • проведення початкового дистанційного навчання прийомам роботи з вибраними інтернет-програмами;
 • за потреби – допомога у завантаженні облікових даних із типової локальної бази користувача в інтернет-програму;
 • діагностика стану типової інформаційної бази в інтернет-програмі; • налаштування друкованих форм документів, додавання особистої стилістики;
 • “Особистий консультант” – персональні консультації зі складних питань обліку та роботи в інтернет-програмах на інформаційній базі користувача.

Важливою перевагою програм BAS є те, що те саме рішення однаково працює і однаково виглядає для користувача незалежно від того, запускається вона на локальному комп’ютері або у вікні інтернет-браузера, може застосовуватися і як звичайний тиражний продукт, придбаний у вигляді звичайної електронної поставки та в режимі “хмаркового” сервісу. Користувач отримує можливість працювати так, як йому зручніше та вигідніше:

 • придбати ліцензії (звичайну електронну поставку) і встановлювати систему на свій комп’ютер або розгортати в локальній мережі;
 • працювати “в сервісі”;
 • застосовувати змішану модель;
 • якщо потрібно, можна перейти з “хмаркового” сервісу на персональну комп’ютерну програму – вивантажити напрацьовані дані з програми в “хмарковому” сервісі і перенести їх у програму BAS, що стоїть на його локальному комп’ютері, або, навпаки, завантажити дані з локальної інформаційної бази прикладного рішення в “хмарковий” сервіс.

Сервіс доступний через мережу інтернет у режимі 24/7 цілодобово без вихідних та святкових днів.

Умови отримання

Для підключення доступу до сервісу ІТС “Хмаринка” у демо-режимі або для комерційної експлуатації слід звертатися до нашої фірми ERP DATA SERVICE.

 1. Підключення до сервісу користувачів, які використовують електронні поставки програми для автоматизації бізнесу.
  Користувач купує підключення до сервісу ІТС “Хмаринка” та оплачує сервіс і додаткові підключення згідно з обраним тарифом на оптимальний для себе період, завантажує дані з локальної інформаційної бази в інтернет-програму або створює нову інтернет-програму та починає працювати в сервісі.

  При цьому зареєстровані користувачі програм для автоматизації бізнесу, які мають діючий договір ІТС на прикладне рішення “з коробки”, зберігають можливість його використання, а також отримують технічну підтримку до закінчення терміну дії ІТС. Діючий договір ІТС не дає користувачеві можливості використовувати сервіс “Хмаринка” без оплати за вибраним тарифом.
   
 2. Підключення до сервісу користувачів, які раніше не працювали з програмами для автоматизації бізнесу.
  Користувач купує підключення до сервісу ІТС “Хмаринка” та оплачує сервіс і додаткові підключення згідно з обраним тарифом на оптимальний для себе період.
   
 3. Підключення демо-доступу.
  Користувач підключається до сервісу ІТС “Хмаринка” за демо-тарифом та отримує можливість працювати з 1 (однією) інтернет-програмою з 1 (одного) робочого місця протягом 1 (одного) місяця з моменту підключення без додаткової оплати. Протягом демо-періоду функціональність інтернет-програми нічим не відрізняється від періоду комерційного використання, тому користувач може завантажити дані з локальної інформаційної бази в інтернет-програму або створити нову інтернет-програму. Після закінчення демо-періоду користувач може вивантажити дані до себе на локальний комп’ютер або придбати комерційний доступ і продовжити роботу в сервісі “Хмаринка”.

Програми, в яких реалізовано сервіс

 • BAS Бухгалтерія

Номенклатуру програм BAS, до яких надається доступ через сервіс ІТС “Хмаринка”, надалі планується розширювати.

Ціна

Ціна Тариф “Хмаринка Small” включає:

 • одну інтернет-програму сервісу на вибір;
 • можливість створення однієї інформаційної бази;
 • можливість запуску одного сеансу (одночасно відкритих вікон браузера та тонкого клієнта всіма користувачами з усіма програмами сервісу). Додатково надається ще один сеанс для співробітника обслуговуючої організації (доступ співробітника обслуговуючої організації можливий лише за запрошенням користувача – власника абонента);
 • можливість придбання додаткових сеансів;
 • можливість придбання додаткових інформаційних баз.

Наприклад, користувач може створити інформаційну базу “BAS Бухгалтерія” для ТОВ “Добро”, в якій може працювати 1 користувач.

Рекомендовані ціни на підключення до сервісу “Хмаринка”

Найменування тарифуРекоменд. роздрібна ціна, грн. без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу “Хмаринка” з використанням інтернет-програм BAS за тарифом DEMO на 1 місяць
Доступ до онлайн-сервісу “Хмаринка” з використанням інтернет-програм BAS за тарифом Small на 1 місяць390
Доступ до онлайн-сервісу “Хмаринка” з використанням інтернет-програм BAS за тарифом Small на 6 місяців2220
Доступ до онлайн-сервісу “Хмаринка” з використанням інтернет-програм BAS за тарифом Small на 12 місяців4120
Доступ до онлайн-сервісу “Хмаринка” з використанням інтернет-програм BAS. Додатковий сеанс на 1 місяць390
Доступ до онлайн-сервісу “Хмаринка” з використанням інтернет-програм BAS. Додаткова інтернет-програма на 1 місяць 50


Члени САБ можуть пропонувати користувачам додаткові сервіси до типового набору, передбаченого тарифами, за додаткову плату. Таким чином вартість підключення до сервісу “Хмаринка”, за якою партнер продає його кінцевим користувачам, може бути вищою за рекомендовану роздрібну ціну.

Техпідтримка

Першу лінію підтримки (індивідуальний супровід) забезпечують партнери-члени САБ зі статусом “Хмарковий автоматизатор” (ХА).

Підтримку користувачів сервісу можна отримати у робочі дні (за розпорядком київських підприємств) з 09:30 до 17:30 за київським часом:

 • за телефонами +380 (44) 222-72-10 (45);
 • електронною поштою hotline@bas-soft.eu.

Додаткова інформація

Перехід із сервісу “Хмаринка” на роботу з локальною програмою

Якщо користувач сервісу “Хмаринка” вирішує перейти з роботи в інтернет-програмі на роботу з локальною базою, то йому необхідно:

 • придбати основну поставку відповідної програми (якщо у користувача вже придбано ліцензійну версію відповідної основної поставки, то новий екземпляр купувати не потрібно);
 • вивантажити облікові дані з інтернет-програми та зберегти їх на своєму комп’ютері;
 • завантажити облікові дані з файлу в локальну інформаційну базу*;
 • перейти на супровід програми для автоматизації бізнесу, оформивши договір ІТС;
 • оплачені додаткові робочі місця для сервісу не пропадають, а можуть бути використані протягом терміну дії тарифу сервісу “Хмаринка”, що залишився, якщо користувач вирішить знову перейти на роботу з інтернет-програмами.
                 * – версії основної поставки програми та інтернет-програми мають співпадати.

Приклад: користувач працює з інтернет-програмою “BAS Бухгалтерія” та має оплачений на 6 місяців доступ за тарифом “Хмаринка Small”. Через 3 місяці користувач вирішує вести облік у локальній інформаційній базі, при цьому не має придбаної основної поставки “BAS Бухгалтерія”. У цьому випадку користувачеві слід придбати основну поставку “BAS Бухгалтерія. ПРОФ” та клієнтські ліцензії на необхідну кількість робочих місць, вивантажити облікові дані з інтернет-програми та завантажити їх в інформаційну базу, створену на локальній інфраструктурі. Супровід основної поставки програми “BAS Бухгалтерія. ПРОФ” надається згідно з договором ІТС.

Перехід користувачів “Бухгалтерії 7.7” на роботу з інтернет-програмою “BAS Бухгалтерія”

Дані з “Бухгалтерії 7.7” необхідно перенести в локальну програму “BAS Бухгалтерія. ПРОФ”, а вже з неї вивантажити до інтернет-програми сервісу “Хмаринка”.

При цьому користувачу не обов’язково купувати основну поставку “BAS Бухгалтерія. ПРОФ”. Він може звернутися до члена САБ для отримання відповідної послуги (перенесення даних з версії 7.7 та підготовка файлу для завантаження в сервіс) з використанням власної основної ліцензійної поставки “BAS Бухгалтерія. ПРОФ”. При цьому компанія, що обслуговує, зобов’язується не передавати користувачеві дистрибутив та інформаційну базу “BAS Бухгалтерія. ПРОФ”. За виконане перенесення даних партнер на власний розсуд може взяти з користувача плату.

Питання з роботи сервісу “Хмаринка” надсилайте на електронну адресу: hmara@bas-soft.eu.

Безпека та зберігання даних

Дата-центр
Дані користувачів зберігаються у дата-центрі, який відповідає сучасним вимогам:

 • цілодобова охорона;
 • оснащеність системами автоматичного кондиціювання та пожежогасіння;
 • наявність резервного автономного електропостачання;
 • доступ до високошвидкісного інтернет-каналу;
 • дані користувачів сервісу зберігаються ізольовано один від одного.

Резервне копіювання
Здійснюється постійне резервне копіювання даних користувача у процесі роботи.
Резервні копії зашифровані та надійно захищені від несанкціонованого доступу.
Також користувач може в будь-який час самостійно зберегти свої дані на власний комп’ютер у вигляді XML-файлу.

Відмовостійкість
Процедури та технології сервісу спрямовані на забезпечення його працездатності протягом 99.5 % часу. Для цього ведеться безперервний моніторинг обладнання та програмного забезпечення, що реалізується “Центром Контролю Якості”. Він безперервно відстежує всі важливі параметри роботи сервісу і негайно, в будь-який час, повідомляє адміністраторам системи про найменші відхилення від робочого режиму.

Доступ до даних
Дані організації доступні лише користувачам, яким організація сама надала відповідні права. Наприклад, організація може дозволити доступ до своєї прикладної програми зовнішнім консультантам чи аудиторам. Аналогічно, організація завжди може відключити доступ будь-якого користувача до своїх даних.
Доступ до обладнання має обмежене коло висококваліфікованих працівників провайдера.

Передача даних
Для передачі даних через інтернет використовується захищений протокол https, що передбачає шифрування.

Журнал реєстрації
Усі операції, які користувач здійснює у програмах, автоматично відображаються в журналі реєстрації, який можна переглядати в реальному часі через веб-інтерфейс. Видалити запис із журналу неможливо, тому організація завжди може контролювати з точністю до секунди, хто саме з користувачів працював із прикладними програмами, та які операції він при цьому виконував.