логотип ЕБРР       Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) — це міжнародна фінансова організація, що працює в більш ніж 30 країнах у Східній Європі, Центральній Азії, а також — Південному та Східному Середземномор’ї. Акціонерами ЄБРР є 65 країн, а також Європейський Союз та Європейський інвестиційний банк (ЄІБ). Через фінансовим інвестиції, бізнес-послуги та участь у політичному діалозі ЄБРР сприяє розвитку підприємництва та переходу до відкритої ринкової економіки. Європейський банк реконструкції та розвитку є найбільшим міжнародним інвестором в Україні.

Ми є консультантами Європейського банку реконструкції та розвитку в сфері автоматизації підприємств. Робимо консалтингові проекти із залученням фінансування ЄБРР.

Завдяки цій співпраці, ЄБРР відшкодовує 50% вартості проекту.  У проект входить ліцензійне програмне забезпечення та роботи по впровадженню автоматизованої системи.

В результаті Ви отримаєте високоякісний  продукт, який допоможе в керуванні бізнесом та зробить його зрозумілим і прозорим для власників.

Завдяки високій гнучкості рішень на платформі «1С:Підприємство 8» більшість рішень підприємства легко адаптують для свого бізнесу, не перебудовуючи власні усталені бізнес-процеси. Ці рішення є одними з найбільш недорогих і швидко впроваджуваних на ринку.

З питань впровадження та сервісного обслуговування звертайтесь до служби підтримки ІРП Дата Сервіс за наведеними реквізитами.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Україна – 33000
м. Рівне, вул. Академіка Грушевського, 77, каб. 204, 205
тел. +38 (0362) 46-06-50
E-mail: erp@renome.ua

Керівник відділу впровадження ERP-систем — Козік Оксана Василівна

Вам потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами в зручний для вас спосіб і ви обов’язково отримаєте відповідь на своє запитання.

Працюю у програмі трохи більше пів року. Певна річ, за такий короткий термін важко осягнути усі її можливості — знайомство продовжується. Однак за 32 годин навчання дозволяють систематизувати відоме і дізнатись про нові інструменти.

Ольга Козаченко
бухгалтер, РЕНОМЕ-КОМФОРТ